ERZ-V20D271
Mfr.Part #
ERZ-V20D271
Datasheet
ERZ-V20D271
Description
VARISTOR 270V 10KA DISC 20MM
Stock
1803
Capacitance @ Frequency :
1300 pF @ 1 kHz
Current - Surge :
10 kA
Energy :
190J
Features :
Maximum AC Volts :
175 V
Maximum DC Volts :
225 V
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
Disc 21.5mm
Varistor Voltage (Max) :
303 V
Varistor Voltage (Min) :
247 V
Varistor Voltage (Typ) :
270 V
Datasheets
ERZ-V20D271
Basic Instructions
    CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD
    CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V SMD
    CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V SMD
    CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD
    CAP ALUM POLY 22UF 20% 16V SMD
    CAP ALUM POLY 47UF 20% 6.3V SMD
    CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD
    CAP ALUM POLY 47UF 20% 10V SMD
    CAP ALUM POLY 22UF 20% 35V SMD
    CAP ALUM POLY 120UF 20% 20V SMD